Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...
Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...

W najbliższych dniach strona portalu może nie działać lub działać z przerwami, a to dla dobra ogółu. Skąd te planowane przerwy ?

Ano z zamiaru doprowadzenia strony głównej do porządku, stanu w którym wyszukanie jakiegokolwiek artykułu nie będzie nam przysparzać szewskiej pasji  bo tak to wygląda w tej chwili. Trudno tu coś znaleźć.. sam mam z tym problem. Modernizacja będzie głównie skupiać się na ponownym posegregowaniu artykułów w odpowiednie grupy, kategorie. Będzie dużo czytelniej, zapewniam.

Od strony graficznej nie zmieni się nic, liczy się strona merytoryczna - jednak jeśli jakiś zdolny, domorosły grafik ma ciekawy pomysł na urozmaicenie naszej witryny chętnie wysłucham. Przy dobrych wiatrach poleci również w przepastne czeluście bazodanowego kosza nasza obecna galeria, której istnienie zdaje się być swego rodzaju żartem. Od zasobów weny zależy czy jej miejsce zajmie porządnie przygotowana wersja tego działu. Co do samego działu download - być może czeka go mały refresh, być może teraz, być może później.

 To tyle na razie, więcej informacji ukaże się na łamach strony w stosownym czasie.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  8 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 0 Członków 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2017 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com

Podobne artykuły