WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...
Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...
Windows XP - Edycja na koniec świata.

Chyba nie ma wśród regularnych czytelników tej strony osoby, która nie byłaby juz świadoma tego, że tydzień temu MS wycofał się z rozwijania...

Czytaj więcej...

Ogłoszenia

W najbliższych dniach światło dzienne ujrzy najnowsza edycja system Windows MX. Krótko zatem chciałem przybliżyć temat, oraz uprzedzić, by nie czynić tego aż tak pokątnie :)

czym będzie najnowszy MX?

Cześć,

serwis WindowsMX funkcjonuje już w sieci od ponad 8 lat - zawdzięczamy to niemal w całości zainteresowaniu naszych Użytkowników.

W dziale download pojawiły się dziś dwie nowe pozycje, do pobrania są oryginalne obrazy systemu Windows 8.1 w wersjach nietkniętych.

Pragnę poinformować, iż w najbliższych dniach forum pod adresem http://forum.windowsmx.pl zostaje wyłączone oraz przeznaczone jedynie do trybu "tylko do odczytu".

Przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim jego Użytkownikom za obecność i wiedzę jaką tam dzielili się. Osobne podziękowania do wszystkich osób, które służyły ogromną pomocą we wczesnych etapach rozwoju tego forum.

Forum zostało zostało założone 5 kwietnia 2008 roku. Liczyło ponad 30 tys. użytkowników.

Podsumowanie zbiórki na opłaty związane z utrzymaniem forum i portalu.

Serwis WindowsMX funkcjonuje już w sieci od ponad 7 lat - zawdzięczamy to niemal w całości zainteresowaniu naszych Użytkowników, które mimo, że z czasem słabło to jednak zawsze dawało motywację do rozwijania tego portalu, dzięki którym wielu z nas nauczyło się wiele o tematyce bliskiej każdemu, dla kogo komputery są hobby.

Jutro od godziny 20 rozpocznie się wielka aktualizacja w dziale Download.

Po kilku miesięcznym zastoju, oraz problemach z usługami przechowującymi dane doczekaliśmy małego odświeżenia w dziale pobierania. Poniżej lista nowych/poprawionych pozycji:

Witam wszystkich, jak co roku o tej porze chciałbym zachęcić Użytkowników do pomocy finansowej w pokryciu kosztów utrzymania serwisu WindowsMX.pl

Informujemy, że hosting na którym przechowywane są wszystkie większe pliki dostępne w dziale Download doświadcza obecnie poważnych kłopotów technicznych, z tego też powodu, możecie napotykać na kłopoty z pobieraniem plików dostępnych pod adresem windowsmx.pl/download. Będziemy starać się sukcesywnie przenosić te dane do nowej lokalizacji.

 

W najbliższych dniach strona portalu może nie działać lub działać z przerwami, a to dla dobra ogółu. Skąd te planowane przerwy ?

Zgodnie z zapowiedzią, dział download na naszej stronie zostaje włączony. Jego zawartość będzie zwiększana o nowe zasoby w ciagu nadchodzących tygodni. Wiele z nich przechowywane jest na zewnętrznych stronach i nie stanowi naszej własności, niemniej - spodziewamy się, że dostęp do ich nie powinien przysparzać nikomu problemów.

Zapewne większość stale odwiedzających nasz portal zauważa, że nie rozwija się on w takim tempie jak spodziewano się. Rzadko dodawane są nowe artykuły, galeria na portalu jest niemal całkiem zaniedbana a dział Download mający być oczkiem w głowie Admina również świeci pustkami, wiele linków jest nieaktualnych..

Po kilku dniach przerwy w działaniu i prawie dwóch miesiącach przygotowań nowa wersja portalu osiagneła stan pozwalający na opublikowanie jej w sieci.

Chciałbym zachęcić Użytkowników do pomocy finansowej w pokryciu kosztów utrzymania serwisu WindowsMX.pl

"New is always better" - jak to mawiał bohater jednego emitowanych do niedawna seriali komediowych. Zdecydowanie tak będzie w wypadku nowej odsłony strony głównej.

W chwili obecnej trwają prace nad przygotowaniem portalu jaki będzie mieścił się pod adresem windowsmx.pl.

Jest mi miło poinformować, że w czasie najbliższych tygodni strona główna przejdzie całkowitą transformację opuszczając wysłużony skrypt Joomla 1.5 na rzecz najnowszej wersji tego popularnego CMSu.

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  85 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 1 Członek 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com