Windows XP - Edycja na koniec świata.

Chyba nie ma wśród regularnych czytelników tej strony osoby, która nie byłaby juz świadoma tego, że tydzień temu MS wycofał się z rozwijania...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...

"New is always better" - jak to mawiał bohater jednego emitowanych do niedawna seriali komediowych. Zdecydowanie tak będzie w wypadku nowej odsłony strony głównej.

 

Dziś ostatni dzień portalu znamy od prawie 4 lat. Zapewne większość odwiedzających jest świadoma tego, że zdarzało się ją zaniedbywać: nowe aktualizacje czy artykuły pojawiały sie rzadko, a i sam fakt, że do dziś bazuje na równie zasłużonym, co wysłużonym skrypce Joomla 1.5.26 sugeruje, że nasz kochany admin (czyli ja), chyba nie podchodził do swojego hobby z największym możliwym zaangażowaniem. Dlatego obiecuję to zmienić wraz z nastaniem czasów nowego, znacznie przyjemniejszego w odbiorze Portalu.

 

Strona zostanie wyłączona późnym wieczorem; nowy portal zostanie włączony w czasie weekendu (nie jestem w stanie podać dokładnego czasu w tej chwili).

 

Do zobaczenia po drugiej, lepszej stronie !

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  51 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  1 Gość i 1 Członek 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com