Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...

Serwis WindowsMX funkcjonuje już w sieci od ponad 7 lat - zawdzięczamy to niemal w całości zainteresowaniu naszych Użytkowników, które mimo, że z czasem słabło to jednak zawsze dawało motywację do rozwijania tego portalu, dzięki którym wielu z nas nauczyło się wiele o tematyce bliskiej każdemu, dla kogo komputery są hobby.

Obecnie serwis dostarcza ogromną ilośc danych, informacji oraz poradników - nasze forum również nie słabnie. To z czym się to wiąże pcha mnie w kierunku skierowania prośby o wsparcie finansowe w utrzymaniu naszej infrastruktury - co jest niezbędne by utrzymać portal w sieci.

Reklamy Google, które widać na stronie dostarczają zaledwie kilknaście złotych dochodu mięsiecznie - to nie pokrywa nawet miesięcznych kosztów utrzymania hostingu ADrive na którym spoczywa zdecydowana większość zawartości naszego działu download. W ciągu najbliższych tygodni nastąpi okres odnowienia naszej domeny (około 60 zł), a za mniej niż dwa miesiące musimy uiścić opłatę za serwer (rok to koszt 350 zł).

W związku z tym, chciałem skierować do Was prośbę o wsparcie finansowe w wyżej wymienionych kwestiach - każda kwota jest istotna, a celem zbiórki jest zapewnienie jak najdłuższego żywota portalu w sieci. Przypomne, że niedawno stuknęło nam 7 lat - wówczas nie liczyłem na to, że portal przetrwa tak długo - jednak w przeszłości to właśnie Użytkownicy mieli w to największy wkład, głównie poprzez porzednio organizowane zbiórki.

Wszelkie osoby chcące wspomóc nas choć drobną kwotą odsyłam do adresu poniżej; gdzie pomóc można poprzez platformę paypal, oraz tradycyjny przelew bankowy

 

http://windowsmx.pl/wesprzyj/

Za wszelką pomoc składamy wyrazy wdzięczności - o ewentualnych postępach zbiórki, oraz jej efektach poinformujemy w pierwszej połowie sierpnia na łamach portalu pod adresem: rozliczenie ze zbiórki 2015.

pozdrawiam, MalcolmX. Administrator i założyciel portalu.

Komentarze  

#11 MalcolmX 2015-08-06 13:06
link został poprawiony, ale muszę przyznac, że bardzo mnie dziwi fakt, że wczesnej nie było tego u mnie widać :(
Zgłoś administratorowi
#12 TheBluu 2015-08-06 13:34
Po wejściu na link mam 404...
Zgłoś administratorowi
#13 rav3n_pl 2015-08-12 08:55
Dorzuć jeszcze BTC/LTC, na pewno coś skapnie :)
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  17 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 0 Członków 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2021 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com