Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...
Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...

Projekt WindowsMX

W dziale download można pobrać już od jakiegoś czasu obrazy Windows 10, które ukazały się ponownie 11 listopada na stronie MSDN.

Dziś na łamach WindowsMX.pl obraz Windows 7 SP1 zawierający wszystkie aktualizacje bezpieczeństwa do dnia 20 Lutego 2014 roku.

Niedawno poprosiliśmy Was o pomoc finansową w utrzymaniu strony w sieci. Dziś czas podzielić się rezultatami i rozliczyć.

Od ponad dwóch tygodni, od czasu kiedy ukazał się Windows MX 9 na łamach forum dzieliliście się swoimi uwagami dotyczacymi tej edycji. Jestem szczególnie wdzięczny za feedback, zgłaszanie problemów oraz pomoc w ich rozwiązaniu.

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej będący kompletnie zaktualizowaną wersją "Siódemki" na okres lutego 2015 roku. Dziś czas na wersję 64bitową, dodatkowo - przygotowaną dla komputerów obsługujących bootowanie UEFI.

W odpowiedzi na prośby o przygotowanie najnowszej wersji Windows MX w dwóch osobnych obrazach ISO zamieszczam dziś post-premierowe wydania Windows MX9, tym razem rozdzielone ze względu na architekturę.

Nie da się chyba jedznacznie i nieomylnie stwierdzić, czy dla starszego - powiedzmy, 5 letniego komputera lepszym wyborem będzie Windows 7 czy może Windows XP. Dla tych, którzy opowiadają się za nowszą alternatywą przygotowałem obraz Windows 7, z kilkoma użytecznymi usprawnieniami.

Windows MX 9 ukazujący się na przełomie roku 2013/2014 bazuje na wydanym 22 października 2009 roku systemie Windows 7.

Z małym opoźnieniem, bo już prawie połowa lutego, prezentujemy obraz Windows 7 na bazie wydania MSDN zawierający wszystkie aktualizacje wydane na Windows update do dnia 15 stycznia 2015 roku.

Dlaczego system z ogromnym bądź co bądź potencjalem nigdy nie zrobił kariery goszcząc w domach typowego Kowalskiego? Co poszło nie tak?

Windows 8 nie jest systemem złym, kolokwialnie mówiąć - "skopanym". Prezentuje naprawde dobrą wydajność, jest stabilny - mimo tych cech ma ciężki żywot w cieniu starszego brata, którym jest Windows 7. Dlaczego tak sie dzieje? Może przekonajmy się o tym na własnej skórze korzystając z okazji pojawienia sie obrazu AIO w naszym dziale download.

Czas, jaki upłynął od premiery Windows 7, to już ponad 3 i pół roku; czas od wydania Service Packa to ponad dwa lata. Czas od wydania drugiego Service Packa... właśnie. Druga wersja kumulacyjnego pakietu aktualizacji nie ukazała się do dziś i zapewne już nie ujrzy światła dziennego.

29 kwietnia ubiegłego roku, publikując obraz systemu Windows 7 roku zapoczątkowałem pewną serię, celem której było zrekompensowanie brak konsolidacyjnego pakietu poprawek jakim byłby Service Pack 2.

W systemie Windows MX pojawia się problem z kartami Realtek. Jest to związane z aktualizacją KB935448 i plikiem HHCTRL.OCX. Poradnik napisany przez patryk1111 z pomocą WSZ pomoże wam rozwiązać problem.

Chyba nie ma wśród regularnych czytelników tej strony osoby, która nie byłaby juz świadoma tego, że tydzień temu MS wycofał się z rozwijania nowych poprawek zabezpieczeń swojego, chyba najbardziej popularnego i udanego systemu, jakim jest Windows XP.

W tym poradniku znajdziescie odpowiedzi na pytania w temacie modyfikowania systemu operacyjnego Windows (nie tylko XP).

Mimo iż Windows Vista nie jest może najpopularniejszym dziś systemem - w obliczu porzucenia go przez MS w kontekście wydawania Service Pack'a dobrym pomysłem może okazać się wydanie z serii 1:1, obraz ze żródeł MSDN, w stanie nienaruszonym, zawierający jedynie aktualizajcje wydane doń przez Windows Update.

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  72 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  1 Gość i 1 Członek 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com