WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...

Recenzje Sprzętu

Kilka tygodni temu opublikowałem krótki test porównujący możliwości wysłużonego procesora i3 380M na tle jednej z najnowszych i najmocniejszych konstrukcji dwurdzeniowych Intela dla laptopów; modelu i5-3230M.

Postanowiłem napisać ten artykuł, bo mam nadzieję, że okaże się on pomocny innym użytkownikom. Starałem się być obiektywny, bazowałem jednak w dużej mierze na własnych doświadczeniach.

Kiedy ponad dwa lata temu kupowalem 13 calowego HP Probooka, z radością wybralem procesor z serii i3, jednak starałem się ustrzelić model z najwyższym taktowaniem. Tak też sie stało i przez długi czas byłem użytkownikiem właśnie tego, rzekomo budżetowego układu.

Mimo, iż rynek PDA nieco różni się od jego starszego krewniaka PC, to 6 lat jest bardzo dużym okresem dla tego typu urządzeń. Czy Blue Angel wytrzymał próbę czasu?

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  165 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  1 Gość i 0 Członków 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com