Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...

Recenzje Sprzętu

Kilka tygodni temu opublikowałem krótki test porównujący możliwości wysłużonego procesora i3 380M na tle jednej z najnowszych i najmocniejszych konstrukcji dwurdzeniowych Intela dla laptopów; modelu i5-3230M.

Postanowiłem napisać ten artykuł, bo mam nadzieję, że okaże się on pomocny innym użytkownikom. Starałem się być obiektywny, bazowałem jednak w dużej mierze na własnych doświadczeniach.

Kiedy ponad dwa lata temu kupowalem 13 calowego HP Probooka, z radością wybralem procesor z serii i3, jednak starałem się ustrzelić model z najwyższym taktowaniem. Tak też sie stało i przez długi czas byłem użytkownikiem właśnie tego, rzekomo budżetowego układu.

Mimo, iż rynek PDA nieco różni się od jego starszego krewniaka PC, to 6 lat jest bardzo dużym okresem dla tego typu urządzeń. Czy Blue Angel wytrzymał próbę czasu?

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  25 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 0 Członków 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2021 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com