Windows XP - Edycja na koniec świata.

Chyba nie ma wśród regularnych czytelników tej strony osoby, która nie byłaby juz świadoma tego, że tydzień temu MS wycofał się z rozwijania...

Czytaj więcej...
Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...
WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...

Testy Oprogramowania

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a wraz z nim również format tabeli partycji MBR - pomoże wyjść z potrzasku w kwestii ratowania danych z niedostępnego dysku C.

HTC Home jest prostym narzędziem ,który dodaje nam zegar z  HTC Sense znanego z telefonów HTC z androidem.

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się nowymi spostrzeżeniami na szerszym forum.

SMplayer znany wielu użytkownikom windowsa jak i linuksa czy maca program do odtwarzania filmów jak i muzyki jest dosyć słabo rozwijanym programem ostatnimi czasy.

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada więcej niż 8GB RAMu.

Na różnych systemach instalacja oprogramowania przebiega inaczej. Na windows pobieramy program z internetu a następnie uruchamiamy pobrany plik instalacyjny.

Dzięki temu programowi możesz wyświetlić listę wersji ważnych składników i bibliotek uruchomieniowych zainstalowanych w systemie oraz zapisać ją jako raport w pliku .txt na pulpicie.

Dnia wczorajszego, to jest 15 marca 2011 roku zobaczywszy link w opisie jednego ze znajomych na pewnym popularnym polskim komunikatorze - http://www.microsoft.com/pl/PL/default.aspx -zainteresowany: podążyłem za adresem.. Zdziwiłem się widząc na stronie głównej MS hasło rodem ze stron o mało wyszukanym guście artystycznym.

Wiele osób korzystających z wirtualnych maszyn na bazie programu Virtual Box może być nieświadomymi tego, że wykorzystywane przez nich dynamiczne wirtualne dyski w formacie VDI lub VMDK cierpią na pewien brak optymalizacji, potrafiąc "puchnąć" zabierając cenne miejsce na dysku komputera hosta.

Windows XP Mode, zwany też Trybem Windows XP (zależnie od prasy) jest narzędziem, dodatkiem dość tajemniczym. Dlaczego tajemnicze jest coś co jest ogólnodostępne a w teorii nawet darmowe?

Windows 7 Bootchanger Suite jest to skład programów (właściwie dwóch) napisanych w języku Delphi wykonanych przeze mnie.

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  64 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 1 Członek 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com