WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...
Windows 7 Luty 2015 64-bit

Blisko dwa tygodnie temu opublikowaliśmy obraz Windows 7 oparty na wersji 32 bitowej...

Czytaj więcej...
Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...

HTC Home jest prostym narzędziem ,który dodaje nam zegar z  HTC Sense znanego z telefonów HTC z androidem.

 Zawiera on animacje zegara i pogody. Jak chcemy możemy ustawić żeby chmury (jak jest pochmurno) chodziły po widgecie ,można też dodać dźwięki zależne od pogody a także zmianę tapety zależną od pogody. Pogoda bazuje na znanych nam serwisach takich jak: Foreca, FreeMeteo, WeatherChannel oraz MSN (Ustawiony domyślnie). Program ten nie jest tylko zegarem ale czytnikiem wiadomości RSS, kontrolerem muzyki (WMP, Winamp i AIMP). Każdy widget może mieć oddzielną skórkę. Wszystkie skórki można pobrać z tąd ,a rozszerzenia tutaj.

HTC Home zaprezentuje na stabilnej wersji ,ale jest do pobrania zupełnie inna wersja beta. Powiem tylko że jak ktoś chce miec wygląd z Windows Phone 7 to istnieje odłam tego programu o nazwie Metro Home.

Wygląd programu nie jest brzydki. Wg. mnie jest dużo łatwiejszy w obsłudze niż Samurize ,choć nie ma tak wielu funkcji. U mnie zużycie ramu tej aplikacji wynosi ok. 38 mb przy 4gb ramu na systemie Windows 7 (modyfikacja własna). Za bardzo nie ma co tu pisać. Najlepiej samemu pobrać i zobaczyć czy się podoba.

Teraz muszę pokazać trochę ustawień i instalację języka PL. Niby program sam go pobierze ale nie potrafi go zainstalować. Z tąd pobieramy dowolny język programu. Wchodzimy w lokalizację "C:\Users\Artur\AppData\Roaming\Stealth Software\HTC Home 2.4\". Otwieramy archiwum z pobranym językiem. Wszystko wewnątrz katalogu języka (u mnie pl-pl) wypakowujemy do głównego katalogu programu. Restartujemy program i klikamy w widget prawym i options HTC Home 2. Language ustawiamy na polish.

Ustawianie widgetów jest proste. Klikamy prawym na widget i wybieramy ikonę widgetu. Pod prawym można ustawić rozmiar widgeta i inne opcje.

Download:

HTC HOME Stable: http://www.htchome.org/pl/download/

HTC HOME Beta 3.0: http://www.htchome.org/pl/beta/

Metro-Home: http://www.htchome.org/pl/metro/

Wymagania dotyczące OS-u: System Windows Vista oraz Windows 7, możliwe ,że na xpeku też pójdzie ale producent nie testował (ja też ,bo nie mam żadnego kompa z tym xp)

Komentarze  

#1 DanielDDragon 2014-09-08 14:40
czy Wam też przy próbie pobrania HTC HOME Beta 3.0: wyświetla komunikat że :"Chrome zablokował ten plik jako aplikację niepożądaną" ?
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  37 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 1 Członek 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2024 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com