Ramdisk - Uwolnij furię!

Rozwiązanie, jakim jest partycja w obrębie pamięci operacyjnej, nie cieszy się popularnością nawet pomimo faktu, że bardzo wielu ludzi posiada...

Czytaj więcej...
WinPEae3.1 - jeden ze sposobów na ratowanie danych

Przypadkiem uświadomiłem sobie, że - 4 lata temu, nasz dobry kolega Automizzer przygotował narzędzie, które w czasie gdy Windows XP umrze, a...

Czytaj więcej...
Bootowanie UEFI wskazówki i ciekawostki z tym związane

Sporo czasu w ostatni weekend spędziłem na zaznajamianiu się trybem instalacji oraz startem komputera w trybie UEFI. Zatem czas podzielić się...

Czytaj więcej...

Ostatnimi dniami natrafiłem w sieci na informacje o możliwym wycieku do sieci rozwojowej wersji Windows 8 Milestone 3.

Wiadomość o tym można było przeczytać na forum win7tools.pl , jednak posługując się wyszukiwarką po wpisaniu hasła Windows 8 M3 Build 7971.0.110324-1900 otrzymujemy ciekawe wyniki, np do stron takich jak betaarchive.com czy mydigitallife.com. Dyskusja dotycząca wycieku do sieci tej bardzo wczesnej wersji Windows 8 toczy się już od kilku dni.

Czy niesie ona ze sobą coś innego niż tylko primaaprilisowe żarty ? No cóż.. za parę chwil będę w stanie się o tym przekonać, gdyż udało się dotrzeć do pliku torrent z obrazem, o którym była już  mowa od jakiegoś czasu.

Oczywiście tak jak wy zauważam fakt, że dziś jest 1 kwietnia.. Podobnie jak i was mnie martwi, dlaczego akurat wyciek nastąpił dopiero dziś. Portale znane  są ze swojej skłonności do wykorzystywania nadarzających się okazji by odświętnie pogrywać ze swoimi użytkownikami ;)

Dosłownie w ciągu następnej godziny podzielę się z Wami moim spostrzeżeniami nt. owego znaleziska. Czy faktycznie mamy wyciek do sieci prawdziwej wersji rozwojowej i już dziś możemy przyjrzeć się pierwowzorowi następcy Windows 7 ? o tym przekonamy się jeszcze dziś.

 

Obraz poddany analizie, co my tu mamy..

  • Nazwa pliku: 8.7971.0.110324-1900_M3_GRMSP1.1_DVD
  • Rozmiar: 2,02 GB (bajtów: 2 170 732 544)
  • Suma kontrolna MD5: 75eb10e7586de1adf793e897ae344eb1

Co zaś mamy wewnątrz? Zobaczmy na załączonym obrazku:

 

Poznajemy ?

Nie?

Otóż mamy tu do czynienia z obrazem płyty systemu operacyjnego Free BSD, wydanie 8.1 ;) Tym samym rozwiać należy na chwilę obecną informacje o przecieku. Nie ma w sieci jeszcze żadnych źródeł do pobrania jakiejkolwiek wersji Windows 8. Jednak, potwierdzone informacje, z wiarygodnych źródeł mówią o pojawieniu się Windows 8 M2 w najbliższych dniach. Informacje o tym postaram się dostarczyć na łamach strony najszybciej jak to możliwe.

Skomentuj na forum.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio komentowane

Statystyki

Aktualnie na Portalu
Przebywa  176 Gości i 0 Członków 

Aktualnie na Forum
Przebywa  0 Gości i 0 Członków 

Wsparcie Finansowe

Działamy non-profit. Przekazując małą kwotę pomagasz utrzymać te stronę w sieci.

My na Facebooku

Facebook Image

O stronie

© 2022 WindowsMX.PL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Joomla!
Szablon SmartAddons.Com